Bali #3 – Nuda v nemocnici

Náš třetí den jsme strávili celý v nemocnici čekáním na doktory sestřičky a nejvíce na řešení administrativy mezi českou pojišťovnou, lokální pojišťovnou a nemocnicí.

image

Já jsem si den zpestřoval občasnými vycházkami do místního bufetu. Na jídelním lístku jsem ničemu nerozuměl a tak jsem si dal nejdřív „to první“ a pak „to druhé“.

image

V průběhu dne Vendy ale navštívil doktor a za jeho asistence jsme se mohli podívat pod obvaz. Jizva to bude sice veliká ale zašité to je.

image

Když ani v 10 večer nebylo jasno co a jak zaplatí pojišťovna a kolik je potřeba zaplatit na místě v hotovosti, nechali jsme v nemocnici zálohu jeden a půl milionu s tím, že věc dořešíme zítra a přesunuli se na skútru do asi 3 minuty vzdáleného hotelu, ve kterém jsme si na dnešní noc pronajali pokoj.


Posted

in

by

Tags:

Komentáře

2 komentáře: „Bali #3 – Nuda v nemocnici“

  1. Tak pak napište jak do dopadlo 😉 Jak po stránce finanční s pojišťovnou, tak hlavně jestli Vendy v pohodě po zdravotní stránce… Držíme palce ať to je všechno v pohodě!

    1. Michael aka Prase

      Pojišťovna zaplatí všechno kromě škody na skútru a nadstandardního pokoje. Vendy sice trochu pajdá a nemůže do moře ale žije 🙂 Až se potkáme v Singapuru, měla už by mít vyndané stehy 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..