Bangkok – Hollywoodské filmy nelhaly!

Kdo viděl film Pařba v Bangkoku, tak už snad ani nemusí číst dál – přesně tak to totiž v Bangkoku vypadá. A nebo ne?
image

To vlastně záleží vlastně na vás a na tom, za čím do města přijdete. Bangkok je ohromné město a nabízí spoustu zábavy i relaxu. Pokud prochazíte nočními uličkami, které jsou plné barů, spoře oděným dívkám a nabídkám na ping-pong show (s klasickým ping-pongem má společné asi jenom použití stejného míčku) se nevyhnete. Přes velké naléhání místních dohazovačů jsme ale odolali.

image

Čemu jsme ale neodolali byla thajská masáž. Já jsem na masáži nikdy nebyl a tak jsem si řekl, kde jinde ji vyzkoušet než v Thajsku. Ostatní byli také pro a tak jsme se nechali namasírovat všichni. Holky hned kousek od našeho hostelu v gay uličce a my kluci jsme raději poodlešli kousek dál z dosahu thajských gayů a ladyboyů.
image

V Bangkoku je ale také obrovské množství chrámů, které jsou takřka na každém kroku. A nejlepší způsob jak se mezi Bangkokskými atrakcemi dopravovat je lodí, což je atrakce sama o sobě.

Další chrámy a buddhové, včetně jednoho obrovského zlatého se nachází kousek od Bangkoku v Ayutthaye, kam jsme se zajeli podívat vlakem.

V něčem je ale Bangkok trochu jako Las Vegas. A co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas. A tak také některé naše zážitky budou patřit jen nám a zůstanou pouze v našich pamětech a našich srdcích (naštěstí jsme si nenechali udělat památeční kérku na obličej 🙂 ).


Posted

in

by

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..