Vendy tatérkou

Když jsme byli v Thajsku, Vendy a já jsme z Bangkoku odlétali na Krabi, zatímco ostatní letěli na Ko Tao. My jsme navíc odlétali o den dříve, takže zbytek party byl v Bangkoku jednu noc bez dozoru. A to se děly věci. Kromě toho, že po nocích v uličkách pojídali červi a škorpiony se jim také povedlo ukořistit tetovací samolepky.

Nejdřív jsme se s nimi tetovali navzájem, stále stejný vzor nás ale po čase omrzel. Samolepek ale zbývalo ještě spoustu a tak když ostatní odlétali, předali je Vendy. Ta je chvíli nosila v batohu a pak přišla s nápadem potetovat místní děti.

První tetování je pro chlapce zjevně adrenalinový zážitek
První tetování je pro chlapce zjevně adrenalinový zážitek

Začala s jedním chlapečkem, který se zrovna ochomítal okolo guest housu, ve kterém jsme byli ubytovaní. Netrvalo to dlouho a kolem se seběhlo několik dalších dětí a nakonec i maminka jednoho z nic. To však Vendy nerozhodilo a postupně pokérovala všechny – včetně matky jednoho z chlapců.

Mamince jednoho z chlapců se tetování zalíbilo minimálně stejně jako chlapcům
Mamince jednoho z chlapců se tetování zalíbilo minimálně stejně jako chlapcům

Netrvalo dlouho a dílo bylo dokonáno. Vendy tak vlastně založila (asi) první dětský gang v Mirisse. Kluci se naštěstí nechovali jako žádní gangsteři, za tetování poděkovali a se smíchem si někam utekli hrát, zatímco my jsme vyrazili na pláž.

Vendy a její dětský gang
Vendy a její dětský gang

To by to ale nebyla Vendy, aby jí to stačilo. Nabrala zkušenosti a když jsme se cestou na letiště do Colomba stavovali ve Weligamě, rozhodla se svůj gang rozříšit o další pobočku. V jejím hledáčku tentokrát skončili další dva mladíci, kteří se nechali pod dozorem jejich matky potetovat a rovnou do gangu přibrali i tátu, který se nechal potetovat s nimi.

Celá rodinka je z tetování nadšená
Celá rodinka je z tetování nadšená
Na závěr samozřejmě dokumentace vykonaného díla
Na závěr samozřejmě dokumentace vykonaného díla

I přes veškerou Vendinu snahu však ještě dvě tetovací samolepky zbyly nevyužité. Protože jsem ze Srí Lanky odlétal jako poslední (kromě Báry s Denisem), přesunuly se ke mě. Přes Malajsii se se mnou proletěli až do Austrálie k protinožcům v Sydney, kde jsem je předal zase dál.


Posted

in

by

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..