Bali #6 – Cesta do Ubudu

Dle plánu jsme se ráno zlehka vyslunili a vyrazili na dlouhou (asi 80km) cestu do Ubudu.
image

Při průjezdu městečkem Singaraja jsme si vyzvedli oblečení, které jsme si tam dali do místní prádelny vyprat. Bylo dokonce vyžehlené a složené. Za 15 Kč dobrý.
image

Jak jsme zamýšleli, cestu jsme si zpestřili procházkou k dalšímu z vodopádů. Jedinou vadou na kráse bylo, že cesta k vodopádu, dlouhá asi kilometr, byla lemována stánky prodejců s nesmysly (sarongy, hadry všeho druhu, obrázky…). Vodopád byl ale super.
image

Místo z lahve od absolutky jsme dnes tankovali skoro na pumpě! Žena zatočila kličkou a na náš povel „full“ dotankovala skoro 2,5 litru paliva.
image

Cesta vedla přes vrcholky hor, výhled ale stál za to.
image

Také jsme narazili na opice, kterých bylo okolo silnice spoustu. Jedna z nich asi chtěla napít, láhev s vodou jsem jí ale nakonec nedal.
image
image

Co nás zklamalo byl ale jezerní palác. Přejeli jsme ho a tak jsme se k němu museli vracet. Když jsme se vrátili, tak nám také došlo, proč jsme ho přejeli. Čekali jsme něco násobně většího a ne 10 metrů vysokou věžičku. Když po nás za jeho návštěvu navíc chtěli asi 50 Kč/osoba, usoudili jsme, že nám za to vlastně ani nestojí a jeli jsme dál.


Posted

in

by

Tags:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..