Jak strávit celý den v servisu

Dneska jsme s klukama plánovali být celý den na cestě. Hlavně proto, že k první zastávce na cestě ze Saigonu nám zbývá něco málo přes 200km. To by pro někoho mohlo znít jako záležitost 2-3 hodin, ale ne tady ve Vietnamu. Musíte počítat s tím, že nepojedete více než 40 km/h a to jen mimo město.

 
Než jsme se ale vydali na cestu jeli jsme navštívit servis. Nově koupené motorky nejsou vůbec „nové“, takže si zaslouží pár drobných úprav. Na mé kopii Hondy Win jsem ještě objevil zádrhel, a to, že mi protéká nádrž. Takže kromě nových plášťů pro mně a Michaela, paken do bubnových brzd a dalších pár maličkostí jsem musel ještě nechat opravit nádrž.
image

To všechno se protáhlo na – no popravdě to stále ještě nevíme. Po tom, co všechny motorky byly již zpět pohromadě (to zabralo necelé 4 hodiny) a začali jsme nakládat bágly si Michael všimnul, že mi něco teče z motorky. No a samozřejmě to byla zase nádrž… Takže proces opravy mé nádrže se ještě trochu protáhne.
image

Snad vyjedeme ještě za světla. Přinejhorším jsme strávili krásný den v servisu.


Posted

in

by

Komentáře

2 komentáře: „Jak strávit celý den v servisu“

  1. […] Win, která je nejspíš klasická Čína a jeden poloautomatický skůtr. Ještě to bude chtít rychlou návštěvu servisu, ale naše cesta může […]

  2. […] Hanoie, rozhodli jsme je pro jistotu ještě začátkem cesty trochu oservisovat. Z rychlé akce se nakonec vyklubal skoro celý den, ale znáte to: Better safe than sorry […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..