Konečně zasloužený relax

Jelikož jsme včera prozkoumávali krásy nočního Bangkoku a dorazili jsme zpět na hotel lehce společensky unaveni, rozhodli jsme se dnes pro zasloužený relax. 

S holkama jsme se domluvily na masáži nohou. Thajské masáže jsou vyhlášené po celém světě, proto jsme to museli zkusit. Klukům se nápad líbil, tak řekli, že do toho jdou taky. Když jsme ale přišli před masážní salón, kluci začali váhat a to hlavně proto, že jim nepřipadaly masérky dostatečně ženské (kdo by se i divil, v Bagoku mnohdy není poznat, zda je slečna opravdu slečna). Ovšem toto byly opravdu slečny! Kluci to tedy vzdali a šli hledat dál. V jednom však měli pravdu, jeden muž tam přeci jen masíroval. 

S holkama jsme vešly do salónu a hned nás usadili. Nejdříve nám umyli nohy (chodidla) a dali nám bačkory. Poté si nás posadili do úžasně pohodlných křesel a začali. Vendy s Evčou si užívaly masáž od slečen a na mě vyzbyl muž (ale bylo to v pohodě).

  
Po příjemné půlhodince nám ještě v rychlosti namasírovali záda, hlavu a ruce. Před zaplacením jsme dostali čaj a pak jsme se s nimi ještě vyfotily. (Bohužel můj masážní chlapík je asi stydlín, takže na fotce být nechtěl).

  


Posted

in

by

Komentáře

Jeden komentář: „Konečně zasloužený relax“

  1. […] jsme ale neodolali byla thajská masáž. Já jsem na masáži nikdy nebyl a tak jsem si řekl, kde jinde ji […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..