Náš typický den na Srí Lance

A co že to tady vlastně děláme, když zrovna nejdeme po stopách divokých slonů? Časně ráno vstáváme abychom stihli východ slunce a nejlepší vlny, když není rozfoukané moře.

image

Po ranním surfingu nás čeká zasloužený odpočinek u bazénu a polední klid. Mezitím pozorujeme ostatní surfaře, kteří dorazili později a jsme rádi, že jsme si stihli užít vlny, když v moři ještě nebylo tolik lidí.

image

Jakmile ale nabereme nové síly a nával lidí trochu odpadne, vyrazíme znovu na pláž. Surfování je činnost náročná ale o prkna se střídáme a když zrovna někomu dojdou síly, tak odpočívá na pláži, zatímco někdo další krotí vlny na surfu.

image

A protože nejsme bábovky, tak nám tohle nasazení vydrží až do večera a od surfingu si dáváme na pár hodin pauzu jen proto, že už není nic vidět.

image

A jak je to doopravdy? Na východ slunce vstaneme jen občas a to zdaleka ne všichni, přes den musí vždy část skupinky dojet tuk tukem pro jídlo a občas jsme tak unavení, že surfujeme jen malou část dne. Přesto se nám tu líbí a Srí Lanku si užíváme se vším všudy!


Posted

in

by

Komentáře

2 komentáře: „Náš typický den na Srí Lance“

  1. […] Jak jsme pilně surfovali popsal Michael v postu Náš typický den na Srí Lance. […]

  2. […] jsme na Srí Lance, na Taiwanu, Lukáš ve Francii a já v Indonesii, tak proč ne ve Vietnamu. No možná proto, že […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..